YARDIM
Minimoda.com.tr Üzerinden Nasıl Sipariş Verilir ?

Web adresimizden yapmak istediğiniz alışverişleriniz için öncelikle sitemize üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Sitemizden üyelik kısmında ki işlemlerinizi tamamlamanızın ardından stoğumuzda bulunan tüm ürünler hakkında detaylı bilgi alıp sipariş verebilirsiniz. Satın alacağınız bir ürünü aynı zamanda web sitemizin sağ üst kısmında bulunan Sepet kısmında da görüntüleyebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün siparişini tamamlamak istediğiniz de sepet kısmına geçip ardından (varsa eğer Promosyon kodunu da ekleyerek) Alışverişi Tamamla butonuna tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.
Sipariş kısmında dikkat edeceğiniz önemli kısımlardan bir tanesi de fatura ve kargo bilgilerinin eksiksiz olarak girilmesidir. Aksi takdirde siparişin ardından bir takım aksaklıklar yaşanabilir. Teslimat ve kargo bilgilerinin doğru bir şekilde belirtilmesinin ardından ödeme sayfasına geçilerek sipariş işlemi tamamlanır. Siparişinizi tamamlamanızın ardından bir detay maili alacaksınız. Bu mail de siparişiniz ile ilgili tüm detaylara ayrıntılı bir şekilde bakabilirsiniz.


Siparişini Verdiğim Ürün Ne Zaman Elime Ulaşır ?

Mesai saatleri içerisinde ve saat 15.00'a kadar yapacağınız siparişleriniz aynı gün anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile kargolanarak verdiğiniz teslimat adresine gönderiliyor.
Kayseri depomuzdan çıkardığımız ürünlerimiz mesafe farkına göre en geç 2 iş günü içerisinde adresinize teslim olur. Saat 15.00'dan sonra verilen siparişler 1 iş günü sonra, Cumartesi günleri verilen siparişler ise takip eden Pazartesi(resmi tatil olması durumunda Salı) günü kargoya verilir.


Ben Evde Yokken Kargo Gelirse Ne Yapmalıyım ?

Siparişiniz sırasında verdiğiniz TESLİMAT adresinde, kargo çalışanı geldiği anda olmamanız halinde size bir not bırakılarak ürününüz bulunduğunuz bölgeye en yakın şubeye götürülür.
3 iş günü içerisinde siparişini verdiğiniz ürünü Kargo şubesinden almanız gerekir. 3 iş gününü geçen siparişlerde Kargonuz tekrar firmamıza gönderilir. Eğer böyle bir durum ile karşı karşıya kalır ve firmamızdan ürünün tekrar kargolanmasını isterseniz, ikinci bir kargo ücreti ödemek zorunda kalırsınız.(Ücretsiz gönderilen kargolar dahil.)


Siparişini Verdiğim Ürünü Hangi Kargo Firmasından Teslim Alacağım ?

Uzun süredir iş ortaklığı yaptığımız Yurtiçi Kargo ile güvenli bir şekilde siparişlerinizi belirtilen günde teslim alacaksınız.

Sepete Eklediğim Ürün Ne kadar Süre Orada Kalır ?

Web sitemize üye olmanızın ardından seçtiğiniz ürün siz silmediğinizi sürece Sepetinizde ekli olarak kalır. Eğer iptal etmek isterseniz Sepet sayfasına giderek seçili ürünlerin hemen yanında bulunan X butonuna tıklamanız yeterlidir.

Verdiğim Siparişin Kargo Bilgilerine Nasıl Ulaşırım ?

Ödemesini yaptığınız ürün firma çalışanlarımız tarafından kargoya verilmesinin ardından sizin mail adresinize kargo takip numarası atılır. Bu takip numarası ile Yurtiçi Kargo resmi web sitesinden takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişini Vereceğim Ürünün Kargo Ücreti Ne Kadar Olur ?

Uzun süredir firma prensibi olarak uyguladığımız avantajlardan biri de ücretsiz kargo seçeneğidir. Web sitemiz üzerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretini firma olarak biz karşılıyoruz.
Eğer verdiğiniz sipariş 100 TL altında bir rakam da ise kargo ücretini öğrenmek için lütfen iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşarak gerekli bilgiyi alınız.