₺37,00 KDV Dahil
₺55,50 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Yeni Ürün
₺19,90 KDV Dahil
₺209,90 KDV Dahil
₺341,00 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Yeni Ürün
₺19,90 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
Tükendi
₺109,90 KDV Dahil
₺112,00 KDV Dahil
1
 

Evde Güvenlik Ürünleri

 

Çocuklar meraklıdır. Bu merakları sayesinde de gördükleri her şey ilgilerini çekebiliyor. Prizler, kapılar, koltuklar, merdivenler, dolaplar, makineler… sınırlandıramayacağımız birçok durumu merakla kurcalayabiliyorlar. Bu kurcalamalarında kendilerine zarar verebiliyorlar. Bu zarar vermeleri engellemek için bazı ekipmanlar kullanırız. Bunlar; priz kapakları, yatak bariyerleri, dolap kilitleri, kapı durdurucu, kilit, pencere kilidi gibi önlemlerle doğabilecek zararları engellemiş oluruz.

 

Çocuğum çok hareketli ve evde oynarken kafasını vurabiliyor, ne gibi ürünlerle koruma sağlayabilirim?

 

Çocuklar hareketleri sayesinde enerjilerini atarak, motor becerilerini, bilişsel becerilerini ve kavramsal becerilerini geliştirirler. Merakları da bu durumu tetikleyerek oluşabilecek zararları bilemezler. Ebeveynler olarak onları korumak ve önlemler almak bizim sorumluluğumuzdadır. Çocuğunu için kafa koruyucu kask, emeklerken dizlerini korumak için dizlik ve köşeli mobilyaların köşelerini kapatarak çarpma esnasındaki yaralanmayı azaltabiliriz. 

 

Çocuğum dolap kapaklarına çok meraklı ve açıp kapatırken kendine zarar verebiliyor, önlemek için ne yapabilirim?

 

Çocukların ilgisini çok hızlı bir şekilde çekecek olan şeylerdir dolap kapakları, çekmeceler, kapılar, pencereler… Önlem almanın en kolay yolu dolap kilitleri, kapı kilidi, pencere kilidi… gibi ürünlerle koruma için önlem sağlanabilir.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR