Minimoda Hakkında

Ebeveynlik aynı zamanda gerçek bir meydan okuma ve harika bir maceradır.
Ürünlerimiz hem çocuklar hem de ebeveynler için bunu daha da heyecan verici ve eğlenceli hale getiriyor. Minimoda'da en yüksek güvenlik ve konfor standartlarını karşılayan ürünler satmaktayız. Ebeveyn-çocuk ilişkisini kurmanın farklı seviyelerinde ve aşamalarında yer almak istiyoruz. Bu nedenle, ürünlerimizin yelpazesi, yürümeye başlayan bir çocuğun hayatının ilk günlerinden itibaren ebeveynlik macerasına katılabilecek ürün yelpazesiyle siz ebevenlere sunmaktan onur duyarız.

Paylaşılan anların değerini takdir ediyoruz. Bu nedenle Minimoda ürünlerinin kalite ve fonksiyonelliğin simgesi olmasına ve kullanımının hoş bir izlenim bırakmasına özen gösteriyoruz. Bu, nazik, modern bir tasarım ve ustaca çözümlerin yanı sıra her koşulda bize güvenebileceğiniz güvencesiyle kolaylaştırılmıştır.
Açıklık, yardım etmeye hazır olma ve bağlılık, ebeveynlerle paha biçilmez bir bağ ve güven duygusu oluşturmamıza yardımcı olur. Minimoda ürünlerinin kalitesi ve fiyatı arasındaki elverişli ilişki sayesinde markamız, Türkiye ve Avrupa'da giderek daha popüler hale geliyor. Bu eğilimi sadece ürünlerimizin sürekli artan alıcı sayısından değil, aynı zamanda markamızla diğer ürünleri satın alan kişi sayısından da görebiliyoruz.
Ebeveynlik mücadelelerinde alışverişlerinde indirim ve fırsatlardan yararlanmarını desteklediğimiz müşteri bültenimize katılabilir ve bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz.
Bugün Minimoda, müşterilerine her türlü anne bebek ürünleriyle kalmayıp çocuk giyimindede tüketiciye sunmaya hazır hale getirme kabiliyetine sahip entegre bir moda pazarlamacısıdır.
Şirket, "Her Bebek Özeldir" sloganı, Minimoda'ın felsefesinin temel bir parçası olmuş ve olmaya devam etmekte, başarısını en iyi şekilde kalite ve modaya dayandıran bir şirketin yolunu açmaktadır.
Amacımız, mümkün olan en iyi fiyata kaliteli moda giysiler ve araç-gereç oluşturmak ve bunları zamanında teslim etmektir. Yılda 1 milyondan fazla ürün satıyoruz ya da 1 milyondan fazla gülümsemeyi düşünüyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR