Bebek Odası Telsiz Ürünleri

 

Bebeğimiz ile ilgili durumlar bizi genellikle endişelendirir. Bu gibi durumlarda imdadımıza yetişen ürünlerin başında telsiz telefonlar gelmektedir. Telsiz telefonlar, çocuklarımızın görüntülü, sesli veya hem görüntülü hem sesli olarak ağlama ve uyku durumunda oluşabilecekler üzerine hem gözlem hem de tedbir amaçlı ihtiyaçlarımızı gidermemizi sağlar.

 

Dijital bebek telsizlerinin analog telsizlerden farkı nedir?

 

Dijital bebek telsizleri fonksiyonuna göre bebeğinizin ve odasının durumunu kontrol edebilmede etkili rol oynamaktadır. Analog telsizlerde oda sıcaklığı, çift yönlü iletişim gibi birçok etkileşimi yakalayamazken, dijital telsizlerin panelleri vasıtasıyla bu durum değişmiştir. Dijital ekranlarda yer alan göstergeler ile hızlı bir kontrol gerçekleştirebilir, bebeğinizin ağlama durumunda sesinizi ona ileterek rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

 

Görüntülü bebek telsizinin fonksiyonları nelerdir?

 

Bebeklerimizin uyku arasındaki davranışlarını ve uyuma düzenlerini takip edebileceğimiz bebek kamerası ile bebeğinizi takip edebilirsiniz. Bebek kameraları yine versiyonuna göre değişmekle birlikte uzaktan izlemeniz, sesinizi iletmeniz, kamera açılarını değiştirmeniz gibi birçok fonksiyona da olanak sağlar.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR