Aptamil 1 Bebek Sütü 1200 gr 0-6 Ay

5,00
Marka : Aptamil

Aptamil 1 Bebek Sütü 1200 gr

Anne sütü, bebekler için en iyi besindir. Zamanında doğan tüm sağlıklı bebeklerin besin ihtiyacını ilk 6 ay tek başına karşılar. 2 yaşına kadar bebeğinizin bağışıklığını güçlendiren en üstün besin anne sütüdür.

120 yıllık Bebek Beslenmesi Uzmanlığımızla 50 yılı aşkın süredir anne sütü mucizesini araştırmaya devam ediyoruz. Anne sütü araştırma merkezimizde 500 bilim adamı ve uzman, 50 üniversite ve enstitü işbirliği ve 70’den fazla klinik çalışma ile tüm bebeklerin beslenme ihtiyaçlarına özel ürünler geliştiriyor.

Aptamil 1 Bebek Sütü doktorunuza danışarak anne sütünün hiç verilemediği veya yetersiz olduğu durumlarda kullanılır.

Aptamil 1 Bebek Sütü’nün içeriğinde bulunan Pronutra Advance, bebeğinizin özel beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirilmiştir.

Aptamil 1 DHA içerir. DHA (omega 3 ve omega 6’dan oluşan uzun zincirli doymamış yağ asidi karışımı) Bebeklerin beyin ve göz gelişimini destekler.

Aptamil 1 Bebek Sütü Nasıl Hazırlanır?

Aptamil 1 Bebek Sütü’nü hazırlarken, her 30 ml su için 1 ölçek Aptamil 1 Bebek Sütü kullanmalısınız. Aşağıdaki örnek beslenme tablosunu bebeğinizin ihtiyacına uygun sıklıkta doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

Hazırlama:

30 ml su + 1 ölçek Aptamil 1 Bebek Sütü

60 ml su + 2 ölçek Aptamil 1 Bebek Sütü

90 ml su + 3 ölçek Aptamil 1 Bebek Sütü

120 ml su + 4 ölçek Aptamil 1 Bebek Sütü

150 ml su + 5 ölçek Aptamil 1 Bebek Sütü

180 ml su + 6 ölçek Aptamil 1 Bebek Sütü

  

Aptamil 1 Bebek Sütü Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle ellerinizi yıkayın. Biberonu, kapağı ve emziği kullanmadan önce temizleyin ve bir su kabında 10 dk kaynatın. 
  • Aptamil 1 Bebek Sütü’nü hazırlamak için kullanacağınız suyu 10 dakika kaynatıp, 40 derece seviyesine kadar soğumasını bekleyin. 
  • Kaynatılmış ılıtılmış suyun beslenme tablosunda belirtilen miktara uygun olarak biberona doldurun. Üzerine de beslenme tablosundaki su miktarına uygun miktardaki ölçek sayısına göre mamasını ekleyin.
  • Biberonun ağzını kapatın ve kutu üzerinde belirtildiği şekilde çalkalayın. 
  • Biberonun ağzını açıp emziğini takın. Hazırladığınız Aptamil 1 Bebek Sütü’nü bebeğinizin içebileceği sıcaklığa kadar soğutun. (Bileğinizin iç kısmına damlattığınızda ne sıcak ne de soğuk hissetmelisiniz)  

 

Aptamil 1 kaç aylık bebeğe verilir

Doktorunuz farklı bir öneride bulunmadığı sürece 6. ayın sonuna kadar Aptamil 1 Bebek Sütü’nü kullanabilir, 6 ayın sonunda Aptamil 2 Devam Sütü’ne geçiş yapabilirsiniz.  

  • Aptamil 1 Bebek Sütü’nün içeriğinde, balık yağı kullanıldığından, hazırlama ve kullanım sırasında balık yağı kokusu duyabilirsiniz.

Aptamil 1 Bebek Sütü ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için 0 850 202 51 51 no’lu hattımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Önemli:

Aptamil 1 Bebek Sütü’nü her seferinde taze olarak hazırlayınız.

Aptamil 1 Bebek Sütü’nü açıldıktan sonra 4 hafta içinde tüketiniz.

Hazırlanmış Aptamil 1 Bebek Sütü’nü mikrodalga fırında ısıtmayınız.

Bebeğiniz için en uygun besin anne sütüdür. Anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda doktorunuza danışınız. Bu sitede yayınlanan bilgiler hekim tavsiyesi yerine geçmez. En doğru bilgi için doktorunuza danışınız.

 

Güvenli
Ödeme
500 TL Üzeri
Kargo Bedava
Vade Farksız
3 Taksit
Havalede
%3 İndirim
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR