Aptamil 3 Çocuk Devam Sütü 800 gr 2'li

4,00
Marka : Aptamil

Aptamil 3 Devam Sütü 800 gr

Anne sütü, bebekler için en iyi ve en doğal besindir. Zamanında doğan tüm sağlıklı bebeklerin besin ihtiyacını ilk 6 ay tek başına karşılar. 2 yaşına kadar bebeğinizin bağışıklığını güçlendiren en üstün besin anne sütüdür.

120 yıllık Bebek Beslenmesi Uzmanlığımızla 50 yılı aşkın süredir anne sütü mucizesini araştırmaya devam ediyoruz. Anne Sütü Araştırma Merkezimizde 500 bilim adamı ve uzman, 50 üniversite ve enstitü işbirliği ve 70’den fazla klinik çalışma ile tüm bebeklerin beslenme ihtiyaçlarına özel ürünler geliştiriyor.

Aptamil 3 Devam Sütü doktorunuza danışarak anne sütünün hiç verilemediği veya yetersiz olduğu durumlarda kullanılır.

Aptamil 3 Devam Sütü’nün içeriğinde bulunan Pronutra Advance, bebeğinizin özel beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirilmiştir.

Aptamil 3 Devam Sütleri içerisindeki prebiyotik karışım sayesinde bağışıklık sistemini destekler.

  • Bağışıklık hücrelerinin %70’i bağırsaklardadır ve bebeği hastalıklara karşı koruyan yararlı bakterilerin çoğu burada bulunur.
  • Bu ürün prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotiklerin bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler. 

11 Vitamin-10 Mineral İçerir

  • A, D, C, K, E Vitaminleri, Pantetonik Asit, Biotin, Folat ve B vitaminlerinden B1, B2 ve B12 vitaminlerini içerir.
  • Potasyum, klor, kalsiyum, fosfor, magnezyum, demir, çinko, bakır, iyot ve selenyum mineralleri içerir.

Aptamil 3 Devam Sütü Nasıl Hazırlanır?

Aptamil 3 Devam Sütü’nü hazırlarken, her 30 ml su için 1 ölçek Aptamil 3 Devam Sütü kullanmalısınız. Aşağıdaki örnek beslenme tablosunu bebeğinizin ihtiyacına uygun sıklıkta doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

Hazırlama:

210 ml su+ 7 ölçek Aptamil 3 Devam Sütü

Aptamil 3 Devam Sütü Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle ellerinizi yıkayın. Biberonu, kapağı ve emziği kullanmadan önce temizleyin ve bir su kabında 10 dk kaynatın. 
  • Aptamil 3 Devam Sütü’nü hazırlamak için kullanacağınız suyu 10 dakika kaynatıp, 40 derece seviyesine kadar soğumasını bekleyin. 
  • Kaynatılmış ılıtılmış suyun beslenme tablosunda belirtilen miktara uygun olarak biberona doldurun. Üzerine de beslenme tablosundaki su miktarına uygun miktardaki ölçek sayısına göre mamasını ekleyin.
  • Biberonun ağzını kapatın ve kutu üzerinde belirtildiği şekilde çalkalayın. 
  • Biberonun ağzını açıp emziğini takın. Hazırladığınız Aptamil 3 Devam Sütü’nü bebeğinizin içebileceği sıcaklığa kadar soğutun. (Bileğinizin iç kısmına damlattığınızda ne sıcak ne de soğuk hissetmelisiniz)  

 

Aptamil 3 Devam Sütü Kaç Aylık Bebeğe Verilir?

Doktorunuz farklı bir öneride bulunmadığı sürece Aptamil 3 Devam Sütü’ne  bebeğinizin 9. Ayı dolduktan başlanır ve 12. Ayın sonuna kadar devam edilir. 12 ayı dolduktan sonra Aptamil 4 Çocuk Devam Sütü’ne geçiş yapılır.

Aptamil 3 Devam Sütü’nün içeriğinde, balık yağı kullanıldığından, hazırlama ve kullanım sırasında balık yağı kokusu duyabilirsiniz.

Aptamil 3 Devam Sütü ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için 0 850 202 51 51 no’lu hattımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Önemli:

Aptamil 3 Devam Sütü’nü her seferinde taze olarak hazırlayınız.

Aptamil 3 Devam Sütü’nü açıldıktan sonra 4 hafta içinde tüketiniz.

Hazırlanmış Aptamil 3 Devam Sütü’nü mikrodalga fırında ısıtmayınız.

Bebeğiniz için en uygun besin anne sütüdür. Anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda doktorunuza danışınız. Bu sitede yayınlanan bilgiler hekim tavsiyesi yerine geçmez. En doğru bilgi için doktorunuza danışınız.

 

Güvenli
Ödeme
500 TL Üzeri
Kargo Bedava
Vade Farksız
3 Taksit
Havalede
%3 İndirim
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR